28 marca w Złocieńcu (woj. zachodniopomorskie) odbyło się otwarcie kolejnego supermarketu typu ?dom i ogród? Bricomarché. Tym samym pod szyldem Bricomarché funkcjonuje już 81. sklep.

Grupa konsekwentnie realizuje koncepcję tworzenia kompleksów handlowych, tzw. Rynków Muszkieterów. Dlatego również w Złocieńcu klienci będą mogli zrobić zakupy w znajdującym się obok supermarkecie Intermarché.

W nowym Bricomarché na 1652,66m2 powierzchni sprzedaży, kupujący mają do wyboru 22.000 artykułów budowlanych, ogrodowych oraz dekoracyjnych. Muszkieterowie oferują również wybór produktów dla majsterkowiczów, jak i akcesoria motoryzacyjne.

Klienci Bricomarché mogą skorzystać także z dodatkowych usług, jak np. pomoc w załadunku i transporcie zakupionych towarów, szycie firan, cięcie drewna i płyt czy sprzedaż ratalna. Dodatkowo mogą liczyć na specjalną kartę kredytową. Posiadacze karty Bricomarché otrzymują darmowy kredyt, swobodę wyboru spośród wielu opcji spłat oraz dostęp do atrakcyjnych promocji tylko dla posiadaczy karty.

Za swoje zakupy klienci mogą zapłacić w jednej z 3 kas. Obok sklepu znajduje się darmowy parking na ponad 100 samochodów.

Bricomarché stale poszerza krąg dostawców, dla jak największego zadowolenia klientów z zakupów produktów o najlepszej jakości, w najniższej cenie. Sukces sieci polega na tworzeniu sklepów przyjaznych zarówno dla klientów, jak i pracowników. Bricomarché w Złocieńcu zapewniło miejsce pracy 25 osobom.

Bricomarché zlokalizowane przy ul Włókienniczej 11 w Złocieńcu jest otwarte od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do 20:00, w soboty od godz. 9.00 do 19.00 a w niedzielę od godz.: 10:00 do 18:00.

Sklepy sieci Bricomarché lokowane są najczęściej w małych i średnich miastach, co pozwala właścicielom poznać potrzeby i problemy mieszkańców, a przez to dostosować ofertę i politykę cenową do ich możliwości. Współpraca z samorządem pomaga lokalizować kolejne sklepy zgodnie z potrzebami mieszkańców.

 

Informacje o Grupie Muszkieterów w Polsce i Europie

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem ponad 200 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami Grupy Muszkieterów licząca obecnie 170 supermarketów Intermarché spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu ?dom i ogród? Bricomarché. Sieć handlowa oraz 81 sklepów Bricomarché jest pod względem obrotów największą grupą franczyzową w Polsce w segmencie supermarketów spożywczych i typu ?dom i ogród?. W 2011 r. jej obroty przekroczyły 4,2 mld zł Rozwojem obu sieci kieruje spółka ITM Polska.

Muszkieterowie są obecni w 8 krajach: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii i na Bałkanach. Sieć 3 760 sklepów,3 000 niezależnych przedsiębiorców 130 000 pracowników, 37 mld obrotów w 2011 roku to liczby wskazujące na wiodącą pozycję Grupy Muszkieterów wśród europejskich sieci handlowych.

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Eliza Orepiuk
Kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji
ITM Polska sp. z o.o. ul. Janikowska 33, 61 - 070 Poznań
tel.: 061 665 12 09
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bartłomiej Tarłowski
Dyrekcja Komunikacji i Informacji
ITM Polska sp. z o.o. ul. Janikowska 33, 61 - 070 Poznań
tel.: 061 665 46 82
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Additional information